Streszczenie

Mountain Warehouse jest jednym z najszybciej rozwijających się brytyjskich producentów. Obecnie mamy ponad 300 sklepów na całym świecie oraz międzynarodowe strony internetowe. Produkujemy odzież i sprzęt turystyczny, sportowy oraz outdoorowy dla całej rod

Płatności

Okres przypisania (Czas życia cookie)

30 Dni

Definicje zasad Tak Nie Dodatkowe informacje
Czy wydawcy reklamujący Twój program w modelu PPC będą uprawnieni do pobierania pełnej prowizji?
Czy wydawcy linkujący do Twojej strony bezpośrednio z-wyszukiwarek będą otrzymywać pełną prowizję?
Czy wydawcy używający nazwy Twojej marki w adresie URL będą otrzymywać pełna prowizję?
Czy wydawcy używający nazwy Twojej marki w paid search będą otrzymywać pełną prowizję?
Czy wydawcy otrzymają pełną prowizję, jeśli na liście negatywnych słów kluczowych znajduje się nazwa Twojej marki?
Czy wydawcy otrzymają pełną prowizję, jeśli wyświetlają reklamę, gdy wyszukiwana jest nazwa Twojej marki lub różne jej wariacje? (np. vodafone, voda fone)
Czy wydawcy otrzymają pełną prowizję, jeśli używają nazwy Twojej marki z literówkami? (np. vodofone)
Czy wydawcy otrzymają pełną prowizję, jeśli na liście słów kluczowych znajduje się nazwa Twojej marki i/lub słowa pokrewne? (np. Vodafone Mobile)
Czy posiadasz wydawców upoważnionych do zarabiania prowizji na sprzedażach wygenerowanych dzięki używaniu nazwy marki i/lub terminów związanych z marką?
Czy wydawcy, którzy mają zgodę na działania paid search będą otrzymywać prowizję od sprzedaży wygenerowanych w tych wyszukiwarkach?
Google
Yahoo
Bing
Inne
Czy są jakieś frazy wyszukiwania lub słowa kluczowe, których użycie spowoduje, że wydawcy PPC nie otrzymają prowizji od transakcji?Mountain Warehouse, Mountainwarehouse
Czy gdy wydawcy umieszczają reklamy dotyczące zakupów w wyszukiwarce i łączą je bezpośrednio z Twoją stroną internetową, to są upoważnieni do otrzymania pełnej prowizji?
Czy gdy wydawcy umieszczają reklamy dotyczące zakupów w wyszukiwarce, takiej jak Comparison Shopping Service (CSS), to czy ta aktywność musi być śledzona na osobnym specjalnym koncie wydawcy?