Streszczenie

Answear.com to multibrandowy internetowy sklep odzieżowy, w którym dostępnych jest ponad 30 000 produktów 300 marek. W ofercie sklepu znajdziecie: markowa odzież damska i męska, obuwie, bielizna, akcesoria i dodatki. Darmowa dostawa nawet do 24h.

Region podstawowy

Polska

Płatności

Okres przypisania (Czas życia cookie)

30 Dni

Answear PL Program partnerski

Answear.com to multibrandowy internetowy sklep odzieżowy, w którym dostępnych jest ponad 55 000 produktów 300 marek. W ofercie sklepu znajdziecie: markowa odzież damska i męska, obuwie, bielizna, akcesoria i dodatki. Darmowa dostawa nawet do 24h, duży wybór metod dostawy. Dziś zamawiasz - jutro przymierzasz!

Sklep odznaczony wieloma wyróżnieniami i nagrodami, co potwierdza wysoką jakość obsługi i skłania użytkowników do zakupów.

 

Korzyści z przystąpienia do programu afiliacyjnego Answear.com:

- prowizja od 9% netto od sumy wartości zrealizowanych zamówień brutto (dla najlepszych wydawców wyższe i atrakcyjniejsze warunki)

- segment dedykowany dla kuponów rabatowych oraz usług typu cashback

- 30-dniowa żywotność plików cookie

​- wysoka średnia wartość koszyka powyżej 200 zł

- pule kreacji, które zawierają zawsze aktualne bannery zawierające najnowsze trendy, najnowsze produkty, akcje specjalne, promocje, wyprzedaże itp.

- 3 rodzaje kreacji: damska, męska i uniwersalna pozwalają na dopasowanie kreacji do płci i zainteresowania użytkowników Twojego serwisu

- kreacje mailingowe do wysyłki do swoich baz mailingowych (najwyższa skuteczność)

- akcje specjalne dodatkowo zachęcające do zakupów: maratony i noce zakupów, wyprzedaże, przedsprzedaże, promocje itp.

- product feed z zawsze aktualną ofertą produktów