Streszczenie

Hunkemöller to największa marka bielizny w Europie, posiadająca ponad 900 sklepów na całym świecie i obecna w 19 różnych krajach. Dołącz do Programu Partnerskiego Hunkemöller już teraz!

Płatności

Okres przypisania (Czas życia cookie)

30 Dni

Hunkemoller PL Program partnerski

Hunkemöller, pochodzący z Holandii, jest największą marką bielizny w Europie. Z ponad 5000 pracownikami i ponad 900 sklepami w 19 krajach, Hunkemöller szybko się rozwija.

Hunkemöller, obecny również w sieciach społecznościowych, jest silną marką, mającą ponad 2 mln fanów na Facebooku i 1,2 mln obserwujących na Instagramie. Oprócz zwiększonego zaangażowania mediów w telewizji, afiliacja jest jednym z priorytetów Hunkemöller na nadchodzące lata. Oferujemy rozbudowany i interesujący program partnerski i zawsze jesteśmy zainteresowani nowymi możliwościami i współpracą.

Grupy docelowe to strony Zakupy, Kobiety i Moda. Ponadto Hunkemöller jest zawsze otwarty na inne interesujące grupy docelowe, uczestnictwo w biuletynie lub (tymczasową) współpracę i konkretne działania. Na życzenie produkty mogą być również wysyłane do wygranych i recenzji.