Summary

ReifenDirekt.lt by Delticom, didžiausias Europoje prekiautojas padangomis internetu! - Tikrai pigios padangos - Išskirtin? kokyb?, paprasta ir patogu

Payments

Attribution Period (Cookie Length)

30 Days

Links

ReifenDirekt LT Affiliate Programme

ReifenDirekt.lt by Delticom AG – Europos didžiausias internetinis padangų prekiautojas


Europos didžiausias internetinis prekiautojas su daugiau kaip 34.000 montavimo partneriais ir daugiau kaip 128 parduotuvemis. Žemos kainos, didžiulis pasirinkimas ir aukščiausia kokybė įtikino jau 6,2 milionus klientu visame pasaulyje. Pasinaudokite ir Jūs mūsų vystymosi potencialu ir tapkite ReifenDirekt.lt –programos partneriu.


Apmokėjimas: 3% pro Sale


ReifenDirekt.lt – pranašumas iš pirmo žvilgsnio:
- Paprastas ir patogus užsakymas visą parą
- Padangos labai žemomis kainomis
- Padangų kainos su PVM + siuntimo kaštais
- Daugiau kaip 100 padangų markių ir daugiau kaip 25.000 padangų tipų
- Daug mokėjimo galimybių
- Daug montavimo partnerių
- Nebrangus montavimo servisas

 

Delticom – reiškia pasisekimas
Nuo 1999 metų pradžios Delticom AG yra didmeninis padangų prekiautojas ir nuo 2000 metų parduoda padangas internetu. Delticom-grupė siūlo elektroninės komercijos sritije daugiau negu 128 Online-parduotuvėse, kurios yra 42 šalyse (Europa, JAV, Japonija) privatiems klijentams ir įmonėms didžiulį prekių asortimentą. Priklausant nuo paklausos Delticom prekių paketas susidaro iš didelio preikių pasirinkimo: lengvųjų automobilių padangų, motociklų padangų, krovininių automobilių padangų, autobusų padangų, įvairių rūšių ratlankių, ratų (ratkankių su padangomis), lengvųjų automobilių atsarginių dalių, variklio alyvų ir akumuliatorių. Mes pristatome prekes pagal mūsų klientų norą tiesiai pas jį, jo pasirinko autoserviso adresu, vieno iš Delticom montavimo partnerio adresu, kuris koopreuoja su Delticom grupe arba kitu pagiedaujamu adresu.


Reklamos priemonės:
Mūsų Affiliate-programoje yra daugybė patrauklių reklamos priemonių. Ryškiausia tarp mūsų reklamos priemonių yra taip vadinamas padangų konfiguratotius. Šitas konfiguratorius konvertuoja ypatingai gerai, nes jis suteikia tikslios padangų paieškos galimybę ir sutrumpina kliento pirkimo procesą. Šita reklamos priemonė gaunama ir „white label“ versijoje, tai reiškia, kad jūs galite pagel savo norą keisti jos spalvą ir formą ir taip pritaikyti ją savo internetinės svetainės išvaizdai.


Premijos įgalioja tik pasibaigus 30 dienų prekių grąžinimo laikotarpiui (prekei išėjus iš sandelio). Tai gali trūkti nuo keturių iki šešių savaičių. Ačiū už supratimą.

Nuolaidos čekio pagrindu, kurios nebuvo skelbiamos per filialų programas yra negaliojančios, nes jos priskiriamos išorinei filialo rinkodaros sistemai. Už užsakymus pateiktus telefonu pinigai negrąžinami.

(Specialios sąlygos pagal pareikalavimą)


Jeigu jūs turite klausimų arba pasiūlymų Affiliate programai, prašome rašyti mums adresu zanox@delti.com.

 

ReifenDirekt.lt by Delticom AG, Europe's leading online tyre retailer, with 128 online shops in 42 countries, offers its customers an unequalled assortment of excellently priced tyres (for cars, motorcycles, trucks etc.) and replacement car parts.