Übersicht

ReifenDirekt.co.ee by Delticom, Suurim online-rehvipood Euroopas - Tôeliselt odavad rehvid - Tippkvaliteet, lihtne ja mugav

Zahlungen

Attributionszeitraum (Cookielaufzeit)

30 Tage

Links

ReifenDirekt EE Partnerprogramm

ReifenDirekt.co.ee toob Teieni Delticom AG – Euroopa suurim online-rehvimüüja


Euroopa suurim online-rehvimüüja rohkem kui 34 000 partnertöökoja ning üle 128 rehvipoega. Tänu soodsatele hindadele, hiiglaslikule valikule ja tippkvaliteedile on meil kogu maailmas juba 6,2 miljonit rahulolevat klienti. Kasutage meie kasvupotentsiaali ning hakake ReifenDirekt.co.ee-programmi partneriks.


Vahendustasu: 3% müügiartikli kohta

Lühidalt ReifenDirekt.co.ee eelistest:
- Lihtne ja mugav tellimine internetis ööpäev läbi
- Üliodavate hindadega rehvid
- Rehvide hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatmiskulusid
- Rohkem kui 100 marki rehve ning üle 25 000 erineva rehvitüübi
- Erinevad maksevõimalused
- Palju partnertöökodasid
- Soodne montaažiteenus


Delticom – kindla profiiliga edu poole
Delticom alustas oma tegevust 1999. aastal rehvide hulgimüüjana, millele 2000. aastal lisandus elektrooniline kaubandus - rehvide müük interneti kaudu. Delticomi ärigrupp müüb oma tooteid nii era- kui äriklientidele 128 internetipoes ja 42 riigis (Euroopa, USA, Jaapan). Oma laiast tootepaletist - rehvid sõiduautodele, mootorratastele, veoautodele, bussidele, veljed, valmisrattad (veljed rehvidega), sõiduautode varuosad ja lisaseadmed, mootoriõlid ja akud - valib Delticom pakutavad tooted välja kohalikest turutingimustest lähtudes. Vastavalt kliendi soovile tuuakse rehvid kas talle koju kätte, viiakse ühte Delticomi partnertöökodadest, kes hoolitseb rehvide paigaldamise eest või saadetakse mõnel teisel kliendi poolt nimetatud aadressil.


Reklaamivahendid:
Meie Affiliate-programm sisaldab atraktiivseid reklaamivõimalusi. Tõstame siin eriti esile oma otsingumasinat, tänu millele toimub rehvide otsing ülikiirelt ja suurima võimaliku täpsusega. See võimaldab kliendil oma ostud kiiresti sooritada. See reklaamivahend on olemas ka „white label“-versioonina, mis tähendab, et Te saate värvi ja vormi vastavalt oma kodulehele valida.


Vahendustasu makstakse alles pärast 30-päevase toote tagastamisõiguse aja möödumist (alates kauba väljasaatmisest). See võib 4-6 nädalat aega võtta. Palume mõistvat suhtumist.

Ei hüvitata allahindluskupongidega müüki, kui kupongid pole ostetud programmis, kuna need kuuluvad tütarfirma turundusvälise koostöö hulka. Lisaks ei hüvitata telefoni teel tehtud tellimusi.

(Eritingimused ja nõuded.)


Küsimuste või ettepanekute korral Affiliate-programmi kohta saatke meile palun e-mail: zanox@delti.com.

 

ReifenDirekt.co.ee by Delticom AG, Europe's leading online tyre retailer, with 128 online shops in 42 countries, offers its customers an unequalled assortment of excellently priced tyres (for cars, motorcycles, trucks etc.) and replacement car parts.