Streszczenie

oponytanio.pl by Delticom AG – Europejski lider w sprzeda?y opon - Opony bardzo tanio - Najwy?sza jako??, prosto i wygodnie

Płatności

Okres przypisania (Czas życia cookie)

30 Dni

Oponytanio PL Program partnerski

oponytanio.pl by Delticom AG

 

Delticom – droga do sukcesu

Delticom, jeden z największych internetowych sprzedawców opon w Europie, powstał w Hanowerze w 1999 roku. Firma oferuje nieporównywalny asortyment opon osobowych, motocyklowych, ciężarowych, autobusowych, przemysłowych, rowerowych, kół kompletnych (opony zamontowane na felgach), jak i wybranych części zamiennych, wyposażenia, oleju oraz akumulatorów, klientom prywatnym i biznesowym w 128 sklepach internetowych, w 42 krajach.

Na niezależnej platformie testowej Testopon.com klienci mogą otrzymać obiektywną poradę, zanim wybiorą jedną z ponad 100 marek i 25.000 modeli opon. Towar dostarczamy do domu klienta, do jednego z ponad 34.000 partnerów serwisowych na całym świecie, którzy we współpracy z firmą Delticom oferują również montaż zamówionych opon- lub na inny wybrany przez klienta adres.  

W zakresie B2B firma prowadzi sprzedaż hurtową w kraju i za granicą.

 

Niskie ceny oraz ogromny wybór przekonały już ponad 6,2 miliona zadowolonych klientów w kraju i na   świecie.
Skorzystaj z naszego potencjału i stań się partnerem programu oponytanio.pl.

 

Nasze zalety:

 • Proste i wygodne zamawianie online przez całą dobę
 • Bardzo niskie ceny opon
 • Ceny podane z kosztami przesyłki i podatkiem VAT
 • Ponad 100 marek i 25.000 typów opon
 • Ponad 350 partnerów serwisowych
 • Wiele form płatności

 

Model Komisji:

 1. Coupon: 2%
 2. Bonus / cashback: 4%
 3. Content: 4%
 4. Price Comparison: 3%
 5. Performance Marketing: 3%

 

 

Reklama:
W naszym programie partnerskim zawarliśmy wiele atrakcyjnych form reklamy.
Najważniejszym punktem programu jest nasz konfigurator. Umożliwia on bardzo dokładne wyszukanie poszukiwanych opon, znacznie skracając klientowi proces zakupu towaru. Konfigurator dostępny jest również w tzw. wersji „white label“. Oznacza to, że mogą Państwo dowolnie dopasować go do swojej strony internetowej.

Aby ułatwić użytkownikom zakup, można również skorzystać z naszych skrótów wyszukiwania, które przekierują Państwa bezpośrednio na opony zimowe, bądź letnie (w zależności od sezonu, najpopularniejszy rozmiar: 195/65 R15).

Zwolnienie z prowizji ma miejsce dopiero po upłynięciu wyznaczonego okresu zwrotu (30 dni od opuszczenia magazynu). Może to zająć od czterech do sześciu tygodni. Prosimy o wyrozumiałość.

Sprzedaż  oparta o bony rabatowe, która nie była reklamowana poprzez program afiliacyjny, nie będzie brana pod uwagę, ponieważ bony te podlegają pod zewnętrzny system marketingu afiliacyjnego. Tym samym takie zamówienia składane telefonicznie również nie będą refundowane.

(Warunki specjalne na zamówienie.)

 

oponytanio.pl by Delticom AG, Europe's leading online tyre retailer, with 128 online shops in 42 countries, offers its customers an unequalled assortment of excellently priced tyres (for cars, motorcycles, trucks etc.) and replacement car parts.