Streszczenie

Yours Clothing oferuje fantastyczną gamę odzieży w dużych rozmiarach 44-68 ponieważ wierzymy, że moda jest dla wszystkich! Tworzymy wygodne, zgodne z trendami ubrania, które pozwalają naszym klientom czuć się wyjątkowo przez cały czas.

Region podstawowy

Polska

Płatności

Okres przypisania (Czas życia cookie)

30 Dni

Yours Clothing PL Program partnerski

Yours Clothing jest uwielbianą w Wielkiej Brytanii marką odzieży plus size oferującą duże rozmiary 44-68. Naszą misją jest zapewnienie, aby kobiety na całym świecie czuły się pewnie ze swoim ciałem i kształtami.

Dedykując naszym klientkom wszystko, co najlepsze w modzie plus size, szczycimy się tym, że w przystępnej cenie dostarczamy wysokiej jakości ubrania, które świetnie leżą i atrakcyjnie podkreślają kobiece krągłości. Oferujemy imponująco, urozmaicony asortyment, w którym znaleźć można zarówno uniwersalną odzież codzienną jak i wyszukane propozycje wieczorowe. Nasza oferta jest wypełniona modnymi elementami i sezonowymi hitami. Dostępne w sprzedaży według kategorii, rozmiaru lub koloru, zapewniamy również stylowe dodatki idealnie dopełniające sezonowe sukienki, bluzki, spodnie, płaszcze i wiele innych.

Oprócz naszego głównego asortymentu, Yours oferuje również odzież ciążową dla puszystych oraz wybór marek wewnętrznych i zewnętrznych. Szyk i elegancję zapewnią propozycje naszych wewnętrznych marek: LUXE i Yours London natomiast wyjątkowy okres ciąży stylowo wyposaży Bump It Up. Marki zewnętrzne to m.in. wspaniałe Hell Bunny, AX Paris i Izabel Curve.

A jaki strój byłby kompletny bez idealnej pary butów? Dostępna w extra szerokiej wersji, nasza oferta butów na obcasie, tenisówek, kozaków i butów na płaskim spodzie bez trudu łączy komfort i styl w fasonach, które są idealne dla kobiet o szerszych stopach. Po prostu wyszukaj według rozmiaru, aby odkryć nowe ulubione obuwie.

Czy więc poszukujesz uniwersalnej odzieży codziennej, bielizny nocnej, ubrań do pracy czy sportowych, a może eleganckiej garderoby wieczorowej, w tym asortymencie znajdziesz ubrania na każdą okazję. Odzież dostępna w dużych rozmiarach 44-68 to świetnej jakości modne ubrania w przystępnych cenach. Z Yours Clothing stworzysz swój wymarzony wygląd.

Zalety programu
1) Konkurencyjna struktura prowizji - do 10%
2) Regularne promocje na stronie
3) (Wyłącznie) kody voucherowe rozpowszechniane za pośrednictwem kanału
4) Spółki na zamówienie i partnerstwo na wyłączność
5) Codzienna aktualizacja produktów
6) 30-dniowy okres ważności plików cookie
7) Pełny i regularnie aktualizowany dostępny pakiet banerów, rozmiary na zamówienie

Prowizja partnerska

Domyślnie:
10% nowych klientów
7% klientów reaktywowanych (nie robili zakupów w ciągu 12 miesięcy)
3% istniejących klientów

Voucher:
5% nowych klientów
3% klientów reaktywowanych (nie robili zakupów w ciągu 12 miesięcy)
1% istniejących klientów

W kwestii jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu Shanną Alderliesten, specjalistą ds. marketingu afiliacyjnego Yours Clothing (shannaalderliesten@yoursclothing.co.uk).