Streszczenie

Yours Clothing oferuje fantastyczną gamę odzieży w dużych rozmiarach 44-68 ponieważ wierzymy, że moda jest dla wszystkich! Tworzymy wygodne, zgodne z trendami ubrania, które pozwalają naszym klientom czuć się wyjątkowo przez cały czas.

Płatności

Okres przypisania (Czas życia cookie)

30 Dni

Yours Clothing PL Program partnerski

*This programme is no longer monitored. Please request to join the Yours Clothing (19275) programme if you want to promote Yours Clothing 19279.

 

 

 

Yours Clothing jest uwielbianą w Wielkiej Brytanii marką odzieży plus size oferującą duże rozmiary 44-68. Naszą misją jest zapewnienie, aby kobiety na całym świecie czuły się pewnie ze swoim ciałem i kształtami.

Dedykując naszym klientkom wszystko, co najlepsze w modzie plus size, szczycimy się tym, że w przystępnej cenie dostarczamy wysokiej jakości ubrania, które świetnie leżą i atrakcyjnie podkreślają kobiece krągłości. Oferujemy imponująco, urozmaicony asortyment, w którym znaleźć można zarówno uniwersalną odzież codzienną jak i wyszukane propozycje wieczorowe. Nasza oferta jest wypełniona modnymi elementami i sezonowymi hitami. Dostępne w sprzedaży według kategorii, rozmiaru lub koloru, zapewniamy również stylowe dodatki idealnie dopełniające sezonowe sukienki, bluzki, spodnie, płaszcze i wiele innych.

Oprócz naszego głównego asortymentu, Yours oferuje również odzież ciążową dla puszystych oraz wybór marek wewnętrznych i zewnętrznych. Szyk i elegancję zapewnią propozycje naszych wewnętrznych marek: LUXE i Yours London natomiast wyjątkowy okres ciąży stylowo wyposaży Bump It Up. Marki zewnętrzne to m.in. wspaniałe Hell Bunny, AX Paris i Izabel Curve.

A jaki strój byłby kompletny bez idealnej pary butów? Dostępna w extra szerokiej wersji, nasza oferta butów na obcasie, tenisówek, kozaków i butów na płaskim spodzie bez trudu łączy komfort i styl w fasonach, które są idealne dla kobiet o szerszych stopach. Po prostu wyszukaj według rozmiaru, aby odkryć nowe ulubione obuwie.

Czy więc poszukujesz uniwersalnej odzieży codziennej, bielizny nocnej, ubrań do pracy czy sportowych, a może eleganckiej garderoby wieczorowej, w tym asortymencie znajdziesz ubrania na każdą okazję. Odzież dostępna w dużych rozmiarach 44-68 to świetnej jakości modne ubrania w przystępnych cenach. Z Yours Clothing stworzysz swój wymarzony wygląd.

Zalety programu
1) Konkurencyjna struktura prowizji - do 10%
2) Regularne promocje na stronie
3) (Wyłącznie) kody voucherowe rozpowszechniane za pośrednictwem kanału
4) Spółki na zamówienie i partnerstwo na wyłączność
5) Codzienna aktualizacja produktów
6) 30-dniowy okres ważności plików cookie
7) Pełny i regularnie aktualizowany dostępny pakiet banerów, rozmiary na zamówienie

Prowizja partnerska

Domyślnie:
10% nowych klientów
7% klientów reaktywowanych (nie robili zakupów w ciągu 12 miesięcy)
3% istniejących klientów

Voucher:
5% nowych klientów
3% klientów reaktywowanych (nie robili zakupów w ciągu 12 miesięcy)
1% istniejących klientów