Streszczenie

Tripadvisor to największa na świecie społeczność podróżnych. Na jego stronach znajduje się ponad 630 milionów recenzji i opinii podróżnych takich jak Ty na temat między innymi hoteli, restauracji i atrakcji.

Region podstawowy

Polska

Płatności

Okres przypisania (Czas życia cookie)

30 Dni

Tripadvisor PL Program partnerski

Największa na świecie strona turystyczna — Tripadvisor

Zwiększ atrakcyjność swojej strony i publikowanych na niej treści, biorąc udział w programie partnerskim strony Tripadvisor. Zostając naszym partnerem, otrzymasz możliwość dodawania łączy przekierowujących do największej na świecie strony turystycznej, na której znajduje się ponad 500 milionów recenzji. Oprócz tego pomożesz swoim użytkownikom znaleźć najniższe ceny hotelowe dzięki zestawieniom stawek z ponad 200 witryn hotelowych.

Program partnerski strony Tripadvisor — korzyści

  • Prowizja jest przyznawana bez względu na to, czy zostanie dokonana rezerwacja
  • Naliczanie prowizji za wywieranie wpływu na podejmowane decyzje
  • Dwa tygodnie na zdobycie prowizji
  • Prowizję w wysokości aż 80%
  • Głębokie linkowanie
  • Stały dostęp do inspirujących treści

Charakterystyka programu

Struktura prowizji

Redaktorzy strony Tripadvisor wypłacą Ci co najmniej 50% prowizji od przychodów z tytułu rezerwacji hotelowych dokonanych przez użytkowników przekierowanych z Twojej witryny, którzy klikną łącze prowadzące do dowolnej witryny partnerskiej strony Tripadvisor. Z uwagi na to, że dzielimy się z Tobą opłatą za przekierowanie otrzymaną od naszych partnerów rezerwacyjnych w momencie kliknięcia przekierowującego, użytkownik nie musi dokonać rezerwacji, aby została Ci przyznana prowizja. Oferujemy jedną z najlepszych struktur prowizji, a nasze średnie wskaźniki skuteczności wynoszą ponad 30%.

Przypominamy również, że w ramach programu przyznawane są korzyści jedynie za przychody hoteli, a nie linii lotniczych, restauracji, obiektów wakacyjnych ani atrakcji.

Prowizja za wywieranie wpływu na podejmowane decyzje

Nasz model atrybucji wykorzystujący wiele punktów kontaktowych sprawia, że prowizja jest przyznawana za przychody wygenerowane w ciągu dwóch tygodni od momentu kliknięcia łącza. W ten sposób wynagradzamy Cię za wywieranie wpływu na decyzje podejmowane przez użytkowników w tym okresie.

Jeżeli na przykład użytkownik zostanie przekierowany do strony Tripadvisor po kliknięciu Twojego łącza partnerskiego, a następnie nie zdecyduje się od razu na wyświetlenie jednej z witryn rezerwacyjnych, ale wróć na stronę Tripadvisor w ciągu dwóch tygodni i wówczas ją odwiedzi, prowizja nadal zostanie naliczona. Twoja rola w jego przekierowaniu zostanie uwzględniona nawet wówczas, gdy trafi on do danej witryny za pośrednictwem reklamy Google, reklamy graficznej czy innej witryny partnerskiej.

Nieskończona liczba okazji do dodawania łączy

Istnieją niezliczone sposoby na dodanie łączy do treści ze strony Tripadvisor, nawet wówczas gdy nie są one związane bezpośrednio z podróżowaniem. Oprócz dodawania łączy do hoteli i lokalizacji możesz także przekierowywać swoich użytkowników do strony Tripadvisor, pisząc o konkretnych restauracjach lub wydarzeniach.

Czytelnicy chętnie się dowiedzą, gdzie warto się zatrzymać, jeżeli wybierają się w dane miejsce, dlatego warto dodawać łącza do obiektów zakwaterowania dostępnych w opisywanej okolicy. Pamiętaj również, że na stronie Tripadvisor znajdują się hotele w różnych przedziałach cenowych. W związku z tym dodawaj łącza do obiektów zarówno luksusowych, jak i niedrogich oraz przeznaczonych dla rodzin z dziećmi, tak aby było ich jak najwięcej, i w ten sposób zwiększaj swoje szanse na otrzymanie prowizji.

Zarejestruj się jeszcze dzisiaj!