Streszczenie

Hotels.com to lider branży turystycznej oferujący możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie za pomocą sieci stron dostępnych w językach użytkowników.

Region podstawowy

Polska

Hotels.com PL Program partnerski

Opis programu Hotels.com

Dołącz do programu partnerskiego Hotels.com®

Hotels.com to lider branży turystycznej oferujący możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie za pomocą sieci stron dostępnych w językach użytkowników. Strona jest dostępna w ponad 35 językach i oferuje wybór ponad 510 tys. hoteli na całym świecie, uwzględniając zarówno hotele niezależne jak i największe sieci hoteli oraz pensjonaty.

Program partnerski Hotels.com jest otwarty dla uczestników, którzy chcą pomóc w ulepszeniu marki Hotels.com i jednocześnie na tym zarabiać. Dzięki konkurencyjnemu modelowi biznesowemu opartemu na systemie prowizji i otrzymują Państwo prowizję od każdej dokonanej rezerwacji. Po dokonaniu rejestracji i zakończeniu prostego procesu wdrożenia będą Państwo gotowi do zarabiania we współpracy z firmą Hotels.com.

Hotels.com należy do firmy Expedia, Inc.
 

Dlaczego warto przyłączyć się do programu Hotels.com?

Konkurencyjne prowizje: Program partnerski Hotels.com oferuje konkurencyjne prowizje  za wszystkie rezerwacje.

Dostęp do narzędzi partnerskich: Wybór różnorodnych narzędzi partnerskich, takich jak widżety z ofertami, banery reklamowe w wyszukiwarkach, strumieniowe źródła danych, generatory deep links, pozwala na utworzenie zoptymalizowanych kampanii.

Dostęp do globalnych programów partnerskich oraz spisu hoteli: Program Hotels.com zapewnia dostęp do ponad 510 tys. hoteli na całym świecie. W ten sposób pomaga stronom partnerskim w osiągnięciu ich pełnego potencjału.

Międzynarodowe, wielojęzyczne programy: Niezależnie od języka używanego na stronie, program partnerski Hotels.com oferuje wielojęzyczne rozwiązania i obsługę wielu walut.

Cotygodniowe wyprzedaże, oferty i promocje: Okresowe powiadomienia na temat nadchodzących promocji, wyprzedaży sezonowych i błyskawicznych z konkurencyjnymi ofertami. Posiadamy zawsze nowe i korzystne wiadomości promocyjne.

Dostęp do profesjonalnego wsparcia i szczegółowych raportów: Wsparcie ze strony profesjonalnego zespołu oraz dostęp do szczegółowych i zaawansowanych raportów. Warto spojrzeć z analitycznej perspektywy i zwiększyć wskaźnik konwersji, aby osiągnąć ustalone cele w programie partnerskim.

Kody kuponów: Możliwość promocji kuponów oferujących konkurencyjne rabaty utworzone specjalnie dla Państwa strony. Prosimy pamiętać że tylko kody opublikowane przez zespół afiliacyjny Hotels.com mogą być promowane. Za sprzedaże z użyciem nieautoryzowanych kodów prowizja w systemie wynosić będzie 0.

Dlaczego warto promować Hotels.com?

Hotels.com posiada mocną markę i jest wiodącą firmą zapewniającą zakwaterowanie na całym świecie, oferując noclegi w niezależnych jak i sieciowych hotelach oraz pensjonatach. Na stronie Hotels.com użytkownicy mogą szybko i efektywnie wyszukiwać hotele, porównywać ceny, jakość, oceny, lokalizacje, udogodnienia i dostępności hoteli w czasie rzeczywistym. Hotels.com zapewnia klientom najlepsze ceny hoteli, co zapewnia program gwarancja najlepszej ceny, dzięki któremu Hotels.com dopasuje cenę do najniższej znalezionej przez podróżnych. Program lojalnościowy – Hotels.com  Rewards™ − posiada aktualnie 10 milionów użytkowników, którzy mogą zdobywać bezpłatne noclegi za każde zgromadzone 10 rezerwacji*

*Maksymalna wartość bezpłatnego* noclegu to średnia stawka dzienna za dziesięć zgromadzonych noclegów. Do bezpłatnego* noclegu nie wliczono podatków i opłat.  Bilans konta jest uaktualniany po zakończeniu pobytu.

Dzięki w pełni responsywnej stronie dla urządzeń mobilnych i aplikacji mobilnej, do tej pory pobranej ponad 40 milionów razy, klienci mogą dokonywać rezerwacji również w drodze i korzystać z ponad 20 tys. ofert last minute.

Zarejestruj się w programie partnerskim Hotels.com już teraz!