Streszczenie

Yours Clothing oferuje fantastyczną gamę odzieży w dużych rozmiarach 44-68 ponieważ wierzymy, że moda jest dla wszystkich! Tworzymy wygodne, zgodne z trendami ubrania, które pozwalają naszym klientom czuć się wyjątkowo przez cały czas.

Płatności

Okres przypisania (Czas życia cookie)

30 Dni

Warunki Regulaminu


Ogólne
1) Prowizja partnerska

Oferujemy następującą prowizję partnerską:
Domyślnie:
10% nowych klientów
7% klientów reaktywowanych (nie robili zakupów w ciągu 12 miesięcy)
3% istniejących klientów

Voucher:
5% nowych klientów
3% klientów reaktywowanych (nie robili zakupów w ciągu 12 miesięcy)
1% istniejących klientów

Można przedyskutować indywidualne struktury prowizji. Cała ścieżka sprzedaży bez podatku VAT i kosztów dostawy.

2) Partnerstwo
Jako Yours Clothing jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju promocję partnerską i zachęcamy wszystkie zainteresowane strony do składania wniosków. W szczególności szukamy stron, które są estetyczne i najlepiej odzwierciedlają wartości naszej marki. Nie współpracujemy z witrynami, na których wyświetlane są treści, które mogą być uznane za pornograficzne lub obraźliwe.

3) Walidacje
Sprzedaż jest zatwierdzana w okresie od 30 do 45 dni od daty transakcji. Ma to na celu rozliczenie naszego okresu zwrotu. Wszelkie zapytania dotyczące transakcji w toku będą również zatwierdzane, o ile mieszczą się w ramach czasowych sprzedaży, które zostały zatwierdzane w danym momencie.
Np.: data transakcji: 1 stycznia
koniec okresu zwrotu: 1 lutego
Weryfikacja: 1-15 lutego

4) PPC
Nie zezwalamy na jakiekolwiek kojarzenie marek bez pisemnej zgody Yours Clothing. Marki Yours Clothing lub warunki katalogowe nie mogą odpowiadać tym samym warunkom lub słowom kluczowym co Yours Clothing, aby nie powodować problemów podczas wyszukiwania PPC.
Zabrania się naszym partnerom kojarzenia lub używania pisowni przypominającej markę Yours Clothing. Zabronione jest również umieszczanie nazwy marki obok lub w połączeniu z marką Yours Clothing i/lub produktów lub używanie określeń Yours Clothing jako rozszerzenie adresu URL.

5) Vouchery - kody promocyjne
Można używać kodów voucherów, które są wyświetlane bezpośrednio na stronie internetowej. Nie wolno wyświetlać kodów, które pojawiają się w wyskakującym okienku. Yours Clothing zastrzega sobie prawo do żądania usunięcia kodu. Jakiekolwiek nieautoryzowane użycie kodów będzie skutkowało odmową wypłaty prowizji lub usunięciem z programu. 

Yours Clothing zastrzega sobie prawo do usunięcia każdego partnera z programu partnerskiego Yours Clothing w przypadku naruszenia Warunków Regulaminu.

W kwestii jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu Shanną Alderliesten, specjalistą ds. marketingu afiliacyjnego Yours Clothing (shannaalderliesten@yoursclothing.co.uk).